FORUM - Internetowy Kurier Proszowicki

Teraz jest 16 sie 2018, o 02:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lip 2013, o 12:51 
IKPiszący
IKPiszący

Nie wiem czy proszowicki MOPS kontroluje należycie pomoc swoim podopiecznym, czy ta pomoc trafia zawsze pod wlaściwy adres, jest przecież szereg ludzi którzy potrzebują pomocy ,ale nie dostają, bo się wstydzą lub z innych przyczyn, natomiast inni dobrze sytuowani też otrzymują takową pomoc.Czy człowiek mający dobrej klasy samochód powinien otrzymywać jakąkolwiek pomoc , czy rentę socjalną !, tym bardziej że pracuje !
Są to pieniądze społeczne na które podatnicy dają w swoich podatkach, i mają prawo zapytać co się dzieje z ich pieniędzmi .

PostNapisane: 22 gru 2016, o 10:16 
IKPoczątkujący
IKPoczątkujący

primavera.
Niestety nie jest tak kolorowo jak wszyscy sądzimy.
Nie sprawdzają dokładnie komu dają pieniądze, albo ktoś kto tam idzie potrafi bardzo dobrze grać biednego...
Mam nawet taką sytuacje w domu, alkoholik i recydywista dostaje pieniądze na alkohol i robi nam w domu piekło tylko dzieki naszemu proszowickiemu ośrodkowi pomocy społecznej. :/// dla mnie to jest skandal takim ludziom nie powinni dawać pieniędzy.
Ale niestety moje telefony i pobyty tam w tej sprawie nie przyniosły żadnych skutków.
Mimo że panie z MOPS znają bardzo dobrze sytuację...

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1